DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, 30 września obchodzimy w naszej szkole DZIEŃ CHŁOPCA . Tego dnia wszystkie dziewczęta obdarowały w klasach swoich kolegów upominkami .Ponadto opiekunowie SU wraz z uczennicami klas V i VI przygotowały dla chłopców krótki apel podczas którego złożono im życzenia z okazji ich święta oraz poczęstowano ich słodkościami. Ponadto opiekunowie SU ogłosili konkurs pod hasłem „Dziewczyny przebierają się za chłopców” i spośród przebranych dziewcząt wybrano 5 laureatek.

Na tym nie skończyła się zabawa.W godzinach wieczornych uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w dyskotece.Chłopcy brali udział w zabawnych konkurencjach, które przygotowały specjalnie dla nich uczennice klasy VIb.Tradycyjnie wybraliśmy również Mistera naszej szkoły: I miejsce zdobył Jakub Kała VIb, II miejsce Kacper Magiera Va, III miejsce Krzysztof Mosiołek Vb. Wszyscy uczestnicy konkursów dostali drobne upominki ufundowane przez Samorząd Uczniowski , ale największa frajdą i nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, która stworzyli wspólnie z prowadzącymi obecni tam uczniowie naszej szkoły.
Wszystkich, którzy bawili się pięknie z nami, GORĄCO POZDRAWIAMY i zapraszamy na następną szkolną dyskotekę z okazji HALLOWEEN, która odbędzie się pod koniec października.

Mile widziane dobre, oryginalne stroje halloweenowe, … i wówczas, oj będzie się działo, a wiec już się szykujcie na dobrą zabawę i mnóstwo konkursów.


Do zobaczenia! Opiekunowie SU p. Agnieszka Mitera i p. Aneta Korfel