ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

14 października   odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji dnia Edukacji Narodowej. Grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, zaproszeni goście oraz uczniowie klas I-VI uczestniczyli w uroczystej akademii przygotowanej przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego panią Agnieszkę Mitera i panią Anetę Korfel i uczniów klas Vb i VIa.

W części oficjalnej dyrektor szkoły – pani Sylwia Kawczak podziękowała wszystkim pracownikom, podkreślając ich zaangażowanie i trud wkładany w codzienną  pracę.

W części artystycznej uczniowie z klasy Vb przedstawili zabawną scenkę z życia szkoły. Humorystyczne wiersze przeplatały się z wesołymi piosenkami w wykonaniu uczniów klas II, które zostały przygotowane przez panią Józefę Pasko i panią Alicję Dudziak.

Pod koniec uroczystości nauczyciele wzięli udział w konkursie pod hasłem „Mój portet”. Zadaniem nauczycieli było odnalezienie swojej podobizny wśród prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Autorzy prac spisali się na medal , a wylosowani nauczyciele poradzili sobie z zadaniem znakomicie.

Na koniec uroczystości popłynęły szczere życzenia, które wzruszyły wszystkich zgromadzonych.

                                  pani Agnieszka Mitera i pani Aneta Korfel