ZAWODY MINI KOSZYKÓWKI

W dniach 10 i 11 lutego w Szkole Podstawowej w Polance Wielkiej odbyły się powiatowe  zawody mini koszykówki dziewcząt i chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W imprezie wzięli udział mistrzowie gmin z powiatu oświęcimskiego. W pierwszym dniu na parkiecie wystąpiły zespoły ze szkół z Oświęcimia, Kęt, Osieka, Brzeszcz i Polanki Wielkiej.

Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęły uczennice z SP2 Brzeszcze, które w finale pokonały gospodynie turnieju, dziewczęta z Polanki Wielkiej.

W naszym zespole wystąpiły widoczne na zdjęiu:

Karolina Sikora, Julia Adamczyk, Danuta Czekan, Wiktoria Płonka, Julia Orlanka, Zuzanna Sikora, Aleksandra Nowak Maria Huczek, Gabriela Luranc, Emilia Kała, Patrycja Waligóra.

Dzień później w kategorii w chłopców zawody odbyły się z udziałem drużyn SP1 Oświęcim, SP2 Kęty, SP Brzezinka, SP Jawiszowice, SP1 Osiek oraz SP Polanka Wielka.

Mistrzem powiatu zostali gospodarze imprezy, uczniowie Szkoły w Polance Wielkiej, którzy pokonali SP2 Kęty 18: 4, SP Brzezinka 16: 14, a w finale SP Jawiszowice 26: 13.