XXXI WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI

XXXI WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI

Uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. 27 kwietnia bieżącego roku  w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu odbyły się eliminacje rejonowe do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych – uczniowie klas I – III oraz IV – VI. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV b Martyna Handzlik, którą przygotowywała p. Aneta Korfel.  Dziewczynka recytowała utwór Juliana Tuwima ,,Dwa wiatry” oraz fragment książki Grzegorza Kasdepke ,, Fochy fortuny” . Komisja powołana przez organizatorów wyłoniła trzech najlepszych recytatorów, wśród nich na II miejscu znalazła się Martyna Handzlik. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się 15 maja w Nowym Sączu.