ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH 2015

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH 2015
Dzień 29 października 2015 roku w naszej szkole to bardzo ważna data dla uczniów klasy Ia, Ib i Ic. W tym bowiem dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej w Polance Wielkiej.
Pierwszoklasiści swój program artystyczny rozpoczęli tanecznym krokiem „Poloneza”. Następnie recytowali wiersze i śpiewali piosenki przygotowywane specjalnie na tę okazję. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny. Mimo stresu związanego z publicznym występem, dzieci świetnie poradziły sobie z mikrofonem. Publiczność nagrodziła dzielnych pierwszaków gromkimi brawami. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pasowania na uczniów szkoły dokonała pani dyrektor Sylwia Kawczak. W tym wyjątkowym dniu mali uczniowie otrzymali od rodziców słodkie upominki.
Wszystkim PIERWSZAKOM życzymy wielu SUKCESÓW w murach naszej szkoły!
Uroczystość ślubowania klasy Ia, Ib i Ic przygotowały: pani dyrektor Sylwia Kawczak oraz wychowawczynie klas pierwszych – Agnieszka Bernaś, Natalia Całus i Agnieszka Krótki.
Natalia Całus

OLYMPUS DIGITAL CAMERA