WIECZÓR FILMOWY

WIECZÓR FILMOWY

Słyszy się często , że szkoła jest nudna, nic się nie dzieje, trzeba się tylko uczyć i nic poza tym. Z tym stwierdzeniem nie zgodzą się chyba uczniowie z klas II i III naszej szkoły, bo to właśnie dla nich został zorganizowany wieczór filmowy. Impreza odbyła się 17 lutego  na dużej sali gimnastycznej w godzinach od 17.00 do 19.30. Organizatorzy imprezy  postanowili  stworzyć okazję do efektywnego spędzenia wolnego czasu, dając dzieciom  szansę na wspólną integrację, pokazania, że warto jest wyjść z domu i spędzić miło czas w gronie rówieśników, a nie przed ekranem komputera. Wieczór filmowy cieszył się ogromnym  zainteresowaniem , a wzięło w nim udział ponad  80 uczniów.

Seans filmowy rozpoczęliśmy tuż po godzinie 17.00  filmem pt. „Tajemnice zielonego królestwa” . Film opisywany jest jako „toczona w głębi lasu walka pomiędzy siłami dobra i zła”. Opowiada on historię nastoletniej dziewczyny, która trafia do sekretnego świata, gdzie musi udzielić pomocy grupie zabawnych i jednocześnie kapryśnych bohaterów, aby ocalić ich świat, a przy okazji uratować życie wszystkich ludzi

Żeby seans nie był przerywany burczeniem w brzuchach, głód zaspokoiliśmy pyszną pizzą.

Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli w organizacji tej imprezy; do Samorządu Uczniowskiego oraz do wszystkich nauczycieli, którzy opiekowali się uczestnikami wieczoru filmowego.

pani Agnieszka Mitera i pani Karolina Krawczyk

organizatorzy