KONKURS ORTOGRAFICZNY „ORTOGRAFIK”

KONKURS ORTOGRAFICZNY  "ORTOGRAFIK"

20 kwietnia odbył się Międzygminny Konkurs Ortograficzny „ORTOGRAFIK” w Szkole Podstawowej nr 1 w  Osieku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich i trzecich. Jednak zanim reprezentacje szkół z Głębowic, Osieka i Polanki Wielkiej stanęły do ostatecznej rywalizacji, odbyły się etapy klasowe i szkolne.
W ostatecznej rozgrywce z ortograficznymi zadaniami bardzo dobrze poradzili sobie uczniowie naszej szkoły:

Zuzanna Żurek z klasy II c – III miejsce
Emilia Wysogląd z klasy III b – II miejsce

5 maja odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Na spotkanie przybyli wszyscy uczestnicy wraz ze swoimi opiekunami. Najlepsi otrzymali główną nagrodę – Pióro Wójta, dyplomy, książki i słodycze. Pozostałym uczniom również wręczono nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników!