ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ
W dniu 23 kwietnia 2018r.w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Osieku odbyły się zawody powiatowe w mini piłce ręcznej. W rozgrywkach dziewcząt wzięły udział 4 drużyny z powiatu oświęcimskiego. Nasza drużyna w składzie: Karolina Drabczyk, Julia Wolanin, Justyna Piotrowska, Paulina Grzesło, Martyna Nowak, Karolina Grubka, Weronika Bies, Dagmara Gryska, Martyna Huczek, Martyna szabla, Emilia Borowczyk, Justyna Patrzyk, Emilia Sabuda zajęła II miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce ręcznej.
Dzień później chłopcy reprezentowali naszą szkołę. W dniu rozgrywek zgłosiło się aż 6 drużyn z całego powiatu. Uznając wyższość innych szkół chłopcy zajęli IV miejsce w powiecie. Szkołę reprezentowali: Hubert Wysogląd, Hubert Płachta, Patryk Dziuba, Michał Płachta, Igor Jarosz, Bartłomiej Zemła, Bartłomiej Podziemski, Antek Boba, Dawid Spadek, Tymoteusz Spadek.
Serdecznie dziękujemy za godne  reprezentowanie szkoły na szczeblu powiatowym.
Opiekunowie drużyn: Daria Kryniewska, Szczepan Biernatek

Hisilicon Balong