8 MARCA W NASZEJ SZKOLE

8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Tego dnia wszystkie panie – i te starsze i te młodsze cieszyły się , że są kobietami. Chłopcy w każdej klasie obdarowali swoje damy prezentami. Samorząd Uczniowski piątek ogłosił Dniem Śmiesznej Skarpety. Kto ją założył był niepytany. Na czwartej lekcji klasy IV – VI spotkały się na sali gimnastycznej na tzw. „Skarpetoparty”, gdzie podczas wspólnej zabawy rozstrzygnięto konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynkę naszej szkoły. Kobietki ubrane w śmieszne skarpetki rywalizowały ze sobą w czterech konkurencjach. Męskie jury, któremu przewodniczył Pan Dyrektor, miało ciężki orzech do zgryzienia. Po burzliwych naradach przedstawiło wyniki konkursu- najsympatyczniejszą dziewczynką została uczennica klasy IVa Nadia Mazgaj. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na dołączonych zdjęciach. Być może nasze pierwsze „Skarpetoparty” to początek nowej tradycji w szkole?

Opiekunowie SU