ZAWODY POWIATOWE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 3.10.2019r. w Oświęcimiu odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza szkoła wystąpiła zarówno w Igrzyskach Dzieci, jak i  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.       Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce w powiecie w składzie: Igor Ortman, Wiktor Klimczyk, Tymoteusz Spadek, Bartłomiej Pilch, Kacper Jankowski, Dominik Stańczyk, Jan Bercal, Jakub Zemła, Jakub Klęczar, Fabian Wandor. Tym samym już 10.10.2019 będą reprezentować naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Nowym Targu.  Dodatkowo  dziewczęta starsze i młodsze uplasowały się na IV miejscu w powiecie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Szczepan Biernatek

Daria Kryniewska

Beata Jarzębowicz