ZAWODY REJONOWE W MINI KOSZYKÓWCE

Zawody w mini koszykówce kończymy na II miejscu w rejonie wywalczone w Kleczy Dolnej. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: powiat chrzanowski, olkuski, wadowicki, oświęcimski. Mecz finałowy z gospodarzami z Kleczy Dolnej obfitował wielkimi emocjami. Remis po 24 minutach gry oznaczał dogrywkę. Pomimo zaciętej walki przegrywamy z Kleczą Dolną 11:15.                                                                                                                                            Na duże uznanie zasługuje całą drużyna, która pokazała siłę i  swój potencjał. Bardzo dziękuję za emocję, wysiłek, walkę do samego końca. Takie mecze pokazują, że jesteście wspaniale zgraną drużyną!!!! Szkołę reprezentowały: Magdalena Jarzyna, Tatiana Cygan, Victoria Drabczyk, Gabriela Kusak, Gabriela Szymonek, Milena Głogowska, Emilia Sabuda, Maja Patrzyk, Zuzanna Żurek, Amelia Klimczyk, Kinga Żurek, Emilia Borowczyk.