KONKURSY PLASTYCZNE O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ

Zapraszamy Uczniów do udziału w dwóch zewnętrznych konkursach plastycznych o tematyce świątecznej.

1.

Młodzieżowy Dom kultury w Oświęcimiu zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym “W świątecznym nastroju”.

Swoje prace mogą zaprezentować uczniowie  w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8 szkół podstawowych. Tym razem zapraszamy do tworzenia prac przestrzennych, rękodzielniczych,  które mogą stać się ozdobą świątecznego stołu, choinki lub upiększyć inne miejsce domowego zacisza.

 Wszystkie szczegółowe informacje – regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie organizatora
 
https://mdkoswiecim.pl/index.php/2021/10/19/konkurs-swiateczny/

Prace można przekazywać w szkole do dnia 13 grudnia do pani Beaty Borowczyk (kl. I-III) oraz p. Katarzyny Filip i  Renaty Paluchowskiej (kl. IV-VIII)

REGULAMIN KONKURSU „W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU”

2.

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie zaprasza do udziału dzieci i młodzież z terenu Doliny Karpia w kolejnej, dziewiątej edycji konkursu szopek bożonarodzeniowych pn. Anieli w niebie śpiewają, pod Patronatem Wójta Gminy Przeciszów. Konkurs ma na celu podtrzymywanie tradycji w budowaniu szopek bożonarodzeniowych, kształtowanie wyobraźni oraz inwencji twórczej.

Szopki wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do GBP w Przeciszowie (ul. Długa 6) do dnia 10.12.2021 roku do godziny 15.00. Można to zrobić indywidualnie, bądź poprzez szkołę – pracę przynosimy wtedy do szkoły do dnia 8 grudnia do p. Beaty Borowczyk (kl. I-III) i Katarzyny Filip (kl. IV- VIII).

Szczegóły na stronie organizatora: http://www.gbprzeciszow.pl/2021/10/11/anieli-w-niebie-spiewaja-juz-9-rok/

REGULAMIN KONKURSU „ANIELI W NIEBIE ŚPIEWAJĄ”