SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH I-III

Koniec marca wyłonił w naszej szkole kolejne talenty. Tym razem uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie recytatorskim. Każdy z uczestników miał za zadanie zaprezentować wybrany wiersz oraz fragment prozy. Dzieci pięknie wyrecytowały wyuczone na pamięć utwory. Na scenie pojawiały się także rekwizyty, które dopełniły już i tak wspaniałe pokazy talentu literackiego naszych uczniów. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz słodki upominek, zaś laureaci konkursu zostali nagrodzeni wspaniałymi książkami. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie  gratulujemy talentu artystycznego oraz dziękujemy za dzielenie się pięknem poezji.

Laureaci konkursu:

I miejsce Wiktoria Lukasek kl.Ia

II miejsce Natalia Knapik kl.IIIb

III miejsce Antoni Gabryś kl.IIIa

Wyróżnienie Sabina Boba kl.Ib

Wyróżnienie Emilia Heród kl.IIc

A.Kuśmirek-Cygan, M.Wróbel