DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH 4-8

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta Samorząd Uczniowski w klasach 4-8 zorganizował wybory „Najmilszego Chłopaka”. W pierwszym etapie dziewczęta mogły głosować w swoich klasach na 2 przedstawicieli zasługujących na ten zaszczytny tytuł.  Następnym krokiem były demokratyczne wybory – wszystkie dziewczyny z naszej szkoły oddawały głosy na swoich faworytów ogłoszonych na tablicy Samorządu Uczniowskiego. Zwycięzcą okazał się Norbert Drabczyk z klasy 8c i to on otrzymała szarfę z tytułem SUPER CHŁOPAKA. Serca wielu dziewczyn skradł też Jakub Klęczar z klasy 8b i Błażej Boba z klasy 6a. Mamy to udokumentowane na zdjęciu!!!
Ponadto nie zapomnieliśmy o pozostałych chłopakach. W każdej klasie dziewczęta z SU składały życzenia i częstowały kolegów cukierkami.
                                                                                                                                                                                                   

Samorząd Uczniowski