ZAWODY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

Zawody w halową piłkę nożną oczami  zawodnika i jednego z reprezentantów naszej szkoły, ucznia klasy siódmej.

Dnia 26 października (środa) 2022 roku drużyna chłopców z rocznika 2010, w składzie: Norbert Drabczyk, Kamil Radwan, Kacper Nikliborc, Kacper Borowczyk, Hubert Boba, Igor Bałys, Wojciech Borowczyk wzięła udział w zawodach sportowych HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Rajsku z zespołem z Zatora, Brzeszcz i Przeciszowa. Rozgrywki sportowe rozpoczęły się o godz. 9.00 i zakończyły ok. godz. 11.30.

              Dwie grupy liczące po cztery drużyny zagrały ze sobą ekscytujące i pełne wrażeń mecze. Nasz team rozegrał łącznie ich trzy. Pierwszy z rówieśnikami z Zatora zakończył się niestety dla nasz przegraną – wynikiem 1: 2, drugi z Brzeszczami – wygraliśmy 2:1. Po wygranej nastąpiła dłuższa dla nas przerwa miedzy rozgrywkami. W tym czasie staraliśmy się zebrać siły na dalszą walkę o trzecie miejsce. Mimo naszych starań i zaciętej rywalizacji do końca, nie udało się stanąć na podium – przegraliśmy z Przeciszowem 0:4. Dało to nam szóste miejsce w całych zawodach piłki halowej.  

              Jesteśmy przekonani i mamy wielką nadzieję, że na kolejnych zawodach uda nam się osiągnąć sukces sportowy i zaprezentować Szkołę w Polance Wielkiej jeszcze lepiej niż w tym roku szkolnym.
Za umożliwienie wzięcia udziału w zawodach dziękujemy naszym nauczycielom wychowania fizycznego!

                                                                                                                 Wojciech Borowczyk