II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

W dniu 21.04.2023 odbył się Finał Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych w Nowym Targu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców z rocznika 2012 i młodsi w składzie: I. Bałys, I. Wysogląd, P.  Magiera, P. Borowczyk, J.Kordek, A. Drabczyk, Jankowski.oraz drużyna chłopców z rocznika 2008/2009 w składzie: B.Pilch , F. Wandor , J. Zemła , K. Jankowski, K. Drabczyk, D. Stańczyk, J. Klęczar.Finał zawodów spowodował, że u naszych chłopców pojawiła się niepewność i wielkie obawy o dobry wynik. Podczas biegu, zdołali jednak opanować nerwy i po znakomitym występie zdobyli medal i to srebrny! Najlepsi indywidualnie z naszych zawodników:

2 miejsce- Bartłomiej Pilch 

5 miejsce -Igor Bałys 

9 miejsce- Kacper Jankowski

19 miejsce- Wojciech Borowczyk  

Gratulujemy zwycięzcom!  

Beata Jarzębowicz