ZAWODY POWIATOWE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 18.04.2023 w Oświęcimiu odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych. Pogoda ewidentnie  sprzyjała naszym zawodnikom, którzy uplasowali się na wysokich miejscach.
Chłopcy z rocznika 2008-2009 zajęli I miejsce w powiecie (Pilch. B., Wandor F., Jankowski K., Stańczyk D., Zemła J., Klęczar J.), jak również z rocznika 2012 w składzie :Bałys I, Wysogląd I., Magiera P., Borowczyk P., Kordek J., Drabczyk A.). Obie drużyny już w najbliższy piątek będą reprezentować naszą szkołę  w  zawodach  na szczeblu wojewódzkim. II miejsce w powiecie zajęli chłopcy z rocznika 2010 -2011 (Borowczyk W., Socha P., Radwan K., Boba H., Huczek T., Odrobina D.) Dziewczęta z rocznika 2012 i młodsze w składzie Drabczyk A., Gląd A., Knapik N., Płachta L., Kornaś T., Marcelina M., zajęły II miejsce w powiecie. Na III miejscu znalazły się dziewczyny z rocznika 2010 -2011 (Godek P., Zajas Z., Sala O.,  Chowaniec E., Jurkowska ., Kania M.) . Serdecznie gratulujemy!

Daria Kryniewska- Ziętara

Szczepan Biernatek