OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

TEST JĘZYKOWY OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  39 edycja –WIOSNA 2023, odbyła się w naszej szkole 17 kwietnia. Cele konkursu językowego to przede wszystkim: zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języków obcych, rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim, wzbogacanie wiedzy o świecie, w tym o krajach i regionach, w których mówi się językiem angielskim. W konkursie wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły, z klas IV-VIII. Uczestnicy mogli zdobyć 100 punktów.  Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów

WYNIKI KONKURSU:

KLASY IV

Maksymilian Kaszok laureat III stopnia

Emilia Bartuś laureat IV stopnia

Magdalena Gałgan laureat IV stopnia

KLASY V

Kamila Raj laureat IV stopnia

KLASY VI

Ewa Stanisławska laureat IV stopnia

Paulina Godek laureat V stopnia

Tomasz Podbiał laureat V stopnia

Antoni Krawiec laureat V stopnia

                                               Wszystkim zwycięzcom gratulujemy uzyskanych wyników!!!        

                                                                                                                      Agnieszka Mitera