DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

20.03.2024 r. w  szkole odbył się  Dzień Otwarty. Na  małych gości czekały różne atrakcje:  zabawy ruchowe na sali gimnastycznej,  zajęcia artystyczne i plastyczne   oraz przedstawienie przygotowane przez starszych kolegów – uczniów z klasy II b i III a. Na każdego  uczestnika czekały drobne nagrody: słodycze, drewniane ozdoby, baloniki. 

Dla Rodziców  panie pedagog przygotowały prezentację na temat „ Udany start szkolny”. Rodzice mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zobaczyć sale lekcyjne, mogli porozmawiać z nauczycielami różnych przedmiotów, odwiedzić świetlicę, bibliotekę oraz stołówkę szkolną.

Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie. We wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w Szkole Podstawowej w Polance Wielkiej.