POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH MASTER…

2 grudnia 2014 roku uczniowie z klas III-VI wzięli udział w I etapie konkursu pod hasłem „English Master”, który został przeprowadzony na terenie naszej szkoły. Do II etapu zostali dopuszczeni najlepsi uczniowie każdej szkoły (w liczbie od 1 do 3), którzy uzyskali największa liczbę punktów. Etap II zostanie przeprowadzony 10 lutego 2015 r. w Oświęcimiu a naszą szkołę reprezentować będą:

  1. I -III – Kamil Makuch 
  2. IV – VI – Magdalena Szczerba, Joanna Maciaga, Kacper Szczerba

Organizatorzy konkursu:

  1. Organizatorami konkursu jest :
  2. a) Centrum Nauczania Języków Obcych LINGUA w Oświęcimiu,
  3. b) Akademia Języka w Oświęcimiu.
  1. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Oświęcim.

                                                    pani Agnieszka Mitera i pani Renata  Kleszcz

                                                            nauczyciele języka angielskiego