WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO –OLIMPUS

WYNIKI  OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADY Z JĘZYKA   ANGIELSKIEGO –OLIMPUS
Z ogromną radością informujemy, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpus”, która odbyła się w naszej szkole 12 stycznia 2015 roku. Do konkursu przystąpiło 11 uczniów z klas IV i VI.
Zaszczytny tytuł Laureata w tej edycji olimpiady otrzymała
Joanna Maciąga  uczennica klasy VI b za  zajęcie 9 miejsca w kraju!!!
Należy tutaj nadmienić, że w całej Polsce w tej kategorii wiekowej do olimpiady przystąpiło 4347 uczniów.
Pozostali uczestnicy konkursu: Martyna Handzlik (kl.IV), Jakub Drabczyk (kl.VI), Julia Adamczyk (kl.VI), Zuzanna Sikora (kl.VI), Magdalena Szczerba (kl.VI), Wojciech Jarzyna (kl.VI), Dominika Jarzyna (kl.VI), Dominika Chylińska (kl.VI), Igor Włodarski (kl.VI), Kacper Szczerba (kl.VI) otrzymają Dyplomy Uznania.