V RODZINNY RAJD ROWEROWY

V RODZINNY RAJD ROWEROWY

Dnia 6 czerwca 2015 r. odbył się V Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Polance Wielkiej. Wzięło w nim udział 330 uczestników, którzy mieli do pokonania trasę o łącznej długości 30 km, wiodącą przez Polankę, Piotrowice, Głębowice i Porębę Wielką.

W połowie przejazdu zatrzymaliśmy się na krótki odpoczynek przy Szkole, gdzie wyśmienitym ciastem, kawą i herbatą częstowali przedstawiciele Rady Rodziców. Pogoda nam dopisywała więc przemierzając wyznaczoną trasę podziwialiśmy krajobrazy naszej okolicy, wspaniale bawiąc się w rodzinnym gronie.

Na zakończenie Rajdu, w Parku Rekreacyjnym  Ochotnicza Straż Pożarna częstowała pyszną grochówką.  Z okazji małego jubileuszu wśród uczniów i absolwentów szkoły, którzy byli na wszystkich pięciu rajdach przeprowadzono quiz. Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące wszystkich pięciu imprez. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Market DELFIN. Odbyło się także losowanie nagród ufundowanych przez licznych, jak co roku sponsorów, którym składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w promowanie takich form aktywnego wypoczynku, promocji zdrowia i profilaktyki.

Organizatorzy Rajdu

                                                                       Katarzyna Filip, Tomasz Borowiecki