OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS  Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

TEST JĘZYKOWY  OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS  Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  26 edycja odbyła  się w naszej szkole  23 października 2015 roku .   Cele konkursu językowego to przede wszystkim: zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języków obcych, rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim, wzbogacanie wiedzy o świecie, w tym o krajach i regionach, w których mówi się językiem angielskim. W konkursie wzięło udział 32 uczniów naszej szkoły, z klas IV-VI. Uczestnicy mogli zdobyć 100 punktów.

Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. Jeden błąd to strata 4 punktów. Miano:
– laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzyma uczeń z maksymalna liczba 100 punktów,
– laureata I stopnia otrzyma uczeń, który uzyskał przynajmniej 96 pkt,
– laureata II stopnia otrzyma uczeń, który uzyskał przynajmniej 92 pkt,
– laureata III stopnia otrzyma uczeń, który uzyskał przynajmniej 88 pkt,
– laureata IV stopnia otrzyma uczeń, który uzyskał przynajmniej 84 pkt,
– laureata V stopnia otrzyma uczeń, który uzyskał przynajmniej 80 pkt.
Wyniki zostaną ogłoszone do 8 stycznia 2016 roku- trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.