MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

W dniu 13.12.21017 uczniowie naszej szkoły brali udział w  Turnieju Mikołajkowym w minikoszykówce chłopców. Zawody sportowe rozgrywane były w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu. Naszą szkołę reprezentowało 10 chłopców w składzie: Michał Płachta, Patryk Dziuba, Kornel Kliś, Damian Szabla, Igor Jarosz, Bartłomiej Zemła, Bartłomiej Podziemski, Dawid Spadek, Tymoteusz Spadek, Łukasz Zemła. W turnieju brało udział 8 drużyn z powiatu oświęcimskiego. W grupie B naszymi przeciwnikami byli : SP1 Oświęcim, SP 9 Oświęcim, SP Brzezinka. Mimo zaciętej walki chłopcy zajęli V miejsce w turnieju. Turniej pokazał nasze słabe strony i elementy w grze naszego zespołu nad którymi musimy popracować. Chłopakom podczas rozgrywek nie brakowało ambicji, zaangażowania i walki, za co należą im się duże brawa. Nagroda dla najwyższego zawodnika turnieju trafiła do Łukasza Zemły.

Opiekunem drużyny podczas zawodów sportowych była Daria Kryniewska.

Hisilicon Balong