ZAWODY POWIATOWE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

ZAWODY POWIATOWE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 11 maja 2018 r. w Oświęcimiu odbyły się zawody powiatowe w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Klimczyk, Zuzanna Żurek, Magdalena Jarzyna, Emilia Borowczyk, Karolina Drabczyk, Dominika Malec, Weronika Bies, Justyna Piotrowska, Igor Jarosz, Bartłomiej Zemła, Damian Szabla, Norbert Jaszczyk, Tymoteusz Spadek, Szymon Stanek, Wiktor Klimczyk, Hubert Płachta.

Reprezentacja chłopców rocznik 2007-2008 zajęła II miejsce w zawodach powiatowych w drużynowych biegach przełajowych. Mistrzem Powiatu w swojej kategorii został Wiktor Klimczyk i to on będzie reprezentował naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim w Nowym Targu. Na wielkie brawa zasługują również osiągnięcia dziewcząt, które  zajęły III miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Karolina Drabczyk (2005), jak i Amelia Klimczyk (2007) zajęły indywidualnie III miejsce w biegach przełajowych. Serdecznie gratuluję wszystkim zawodnikom i życzę dalszych sukcesów.
Opiekun drużyny: Daria Kryniewska