KLASOWY PIKNIK RODZINNY

KLASOWY PIKNIK RODZINNY

13 czerwca uczniowie klasy szóstej wraz z wychowawcą –  p. Beatą Nowak zorganizowali na terenie Parku Rekreacyjnego Klasowy Piknik Rodzinny.  Głównym celem tego spotkania było wspólne  świętowanie z okazji  Dnia  Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka.  Gośćmi tego dnia byli rodzice oraz pozostali członkowie rodzin,  a także Dyrektor  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego – Pan Tomasz Borowiecki  i ksiądz Jarosław Jarco.
W pierwszej kolejności dzieci złożyły rodzicom życzenia, a następnie odbyła się część artystyczna  –  „ JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA SZÓSTOKLASISTY”. Nie od dzisiaj wiadomo, że nasza klasa jest ekologiczna, więc nie mogło się obyć bez EKO-SKECZU – „NA BUDOWIE”. Wszyscy uczestnicy mieli zatem okazję do poprawienia własnego samopoczucia, świetnej zabawy. „Wisienką na torcie” okazała się pełna humoru piosenka o  klasie (na melodię „Miłość w Zakopanem”) w wykonaniu uczniów, a której autorem jest ksiądz Jarosław Jarco.
Spotkaniu towarzyszyła prezentacja pasji i uzdolnień wielu uczniów, m.in. prac literackich, plastycznych, gry na waltornii.  Ważnym punktem była  część konkursowa, w której wyłoniono honorowe trzy miejsca w kategorii „SUPER MAMA”  i „SUPER TATA”.
Całość dopełniły stoły z pysznymi wypiekami, słodyczami, napojami i kiełbaski z grilla.

Szczególne podziękowanie składamy Dyrektorowi Gminnego Centrum Kultury – Panu Krzysztofowi Ziaja oraz innym osobom, które przyczyniły się do organizacji tej imprezy.