ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
22 czerwca – zakończenie roku szkolnego – na ten dzień czekali wszyscy uczniowie!
Uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście zgromadzili się na sali gimnastycznej, a Pan Dyrektor ZSP – Tomasz Borowiecki powitał wszystkich zgromadzonych. Uroczystość zakończenia roku szkolnego prowadziły panie: p. Beata Nowak i p. Sylwia Kawczak.
Rozpoczęto częścią artystyczną w wykonaniu klasy szóstej. Trzeba przyznać, że show, jaki przygotowali na scenie był iście telewizyjny i zawierał krótką parodię z ich pobytu w szkole. W trakcie towarzyszyły wszystkim – dobra zabawa, miłe wspomnienia i wzruszenia. Występ szóstoklasistów uświetniły dzieci z chórku szkolnego.
Po części artystycznej Pan Dyrektor wręczył wielu gościom dyplomy – „Tytuł Przyjaciela Szkoły”. Następnie pogratulował, wspólnie z wychowawcami klas, osiągnięć edukacyjnych, sportowych i innych młodzieży naszej szkoły oraz ich rodzicom. Głos zabrał także Pan Wójt – Grzegorz Gałgan, który podziękował Dyrektorowi Szkoły, nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzicom za całoroczną współpracę.
W końcu nastąpiła długo wyczekiwana przez uczniów chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach, by odebrać upragnione świadectwa.
Teraz można planować wakacyjne wojaże!
Życzymy wszystkim bezpiecznego i dobrze zaplanowanego wypoczynku!
Do zobaczenia we wrześniu!!!