27 – FINAŁ WOŚP

Oj działo się, działo!

13 stycznia na sali gimnastycznej SP1 po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Był to 27 finał WOŚP. Wystąpiła Orkiestra Dęta z Polanki Wielkiej, dzieci z Samorządowego Przedszkola, uczniowie ze SP1 i ze SP2, Mażoretki Queen Step z GCK, a na koniec dnia gości bawił zespół muzyczny Sunday Band.

Jednym z głównych wydarzeń tego popołudnia był mecz piłki nożnej, w którym honorowo o I miejsce walczyli reprezentanci miejscowych organizacji : LKS Strumień, Rada Gminy Polanka Wielka , OSP i pracownicy Piekarni – Cukierni Robert Tyran . Złoty puchar odebrali przedstawiciele LKS. Zwycięzcom gratulujemy. W przerwach między występami można było w kawiarence poczęstować się słodkościami oraz zimnymi i ciepłymi napojami. Tego wieczoru zagościł na sali anioł – gigant , który bawił najmłodszych i wręczał im baloniki. Najważniejszym punktem imprezy była kwesta wolontariuszy, licytacja , którą prowadził pan Krzysztof Ziaja oraz loteria fantowa.

Dziękujemy wszystkim kto wspierał Orkiestrę i nasz sztab, a od Jurka Owsiaka przesyłamy gorące podziękowania. Kochani – jesteście wielcy! To dzięki Wam w tym roku Polanka Wielka pobiła rekord i podczas całego dnia zebrała 22.799,47 złotych, o 1.520,48 złotych więcej niż w roku ubiegłym.

Organizatorzy:

ZSP w Polance Wielkiej,

Rada Rodziców przy ZSP w Polance Wielkiej