APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2018/2019 KONKURS MAM TALENT

18 czerwca na sali gimnastycznej odbył się apel podsumowujący całoroczną pracę. Pan dyrektor pogratulował uczniom wysokich wyników w nauce, uhonorował ich za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych , zawodach sportowych , wzorową frekwencję, a także za pracę w SU. Po części oficjalnej w naszej szkole odbyło się znane na całym świecie show Mam talent, w którym wystąpić mógł prawie każdy , ponieważ warunek był jeden: trzeba było mieć talent! Należało zaprezentować coś , co wyróżniło uczestnika spośród innych. W show można było występować indywidualnie, bądź grupowo. Konkursowicze mogli tańczyć, śpiewać, prezentować wszelkie zdolności, np. plastyczne, manualne. Okazało się , że w naszej szkole jest wiele nieodkrytych talentów i barwnych osobowości, dlatego jury nagrodziło wszystkich występujących słodką nagrodą – deserem lodowym zakupionym w zaprzyjaźnionej cukierni Tyran, a pierwsze miejsce przyznano Marcelince Pokrzyk z klasy Va za wykonanie utworu Anny Jantar – Radość najpiękniejszych lat. Sylwia Kawczak