WYGRYWAMY WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

Dzięki wygranej w powiatowych zawodach Sztafetowych Biegów Przełajowych w kategoriach Igrzysk Dzieci oraz Młodzieży chłopców uzyskaliśmy możliwość udziału w zawodach szczebla wojewódzkiego. Igrzyska małopolskie odbyły się jak co roku w Nowym Targu.

Niesamowita pogoda oraz szczególne okoliczności zawodów sprawiały, że atmosfera do biegania tego dnia była wyśmienita. Górskie powietrze najwyraźniej wpłynęło pozytywnie na naszych uczniów. Jako pierwsi  swoich sił próbowali młodsi uczniowie z roczników 2010/11/12. Chłopcy wypadli bardzo dobrze biorąc pod uwagę, że większa część naszej sztafety to chłopcy z młodszych roczników.

Prawdziwa niespodzianka dopiero na nas czekała. Chłopcy starsi 2008/09 dokonali historycznego osiągnięcia zwyciężając swój bieg i pokonując tym samym 19 sztafet, zwycięzców powiatowych i miejskich z całego województwa małopolskiego. Należy również zaznaczyć, że nasi uczniowie dokonali tego we wspaniałym stylu przybiegając na metę z kilkusetmetrową przewagą.

Igrzyska Dzieci: Borowczyk Kacper, Bałys Igor, Odrobina Dawid, Kutek Aleksander, Borowczyk Wojciech, Boba Hubert

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Zemła Jakub, Jankowski Kacper, Stańczyk Dominik, Klęczar Jakub, Wandor  Fabian, Pilch Bartłomiej

Szczepan Biernatek