ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!

Dzień Edukacji Narodowej to święto szczególne, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz roli społecznej osób, które tę wartość urzeczywistniają swoją codzienną pracą. Z tej okazji składam Państwu najserdeczniejsze życzenia sukcesów zawodowych i osobistych, wielu twórczych inicjatyw, nie słabnącej pasji oraz satysfakcji z pracy z uczniami.

Wierzę, że dzięki Państwa inspiracji i zaangażowaniu nasze dzieci będą mogły w przyszłości mierzyć się z niełatwymi wyzwaniami współczesnego świata, poznają swoje zainteresowania i staną się przede wszystkim dobrymi ludźmi.

Symboliczny  słodki podarunek dla Państwa od rodziców niechaj będzie naszym podziękowaniem za Waszą ważną i odpowiedzialną pracę.

Magdalena Etmańska – Przewodnicząca Rady Rodziców


Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły,


Dziękujemy, za trud pięknej pracy podejmowany na co dzień. Dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorów jest cennym darem, który daje szanse rozwoju oraz lepszej przyszłości.
Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich Rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.
Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Słowa podziękowania i uznania kierujemy również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia przyjemnych warunków nauki i pracy.
Dzisiaj, w tym bardzo ważnym dniu, pragniemy złożyć wszystkim pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia i podziękowania!
Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji!
Życzymy także wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji planów i zamierzeń

Z wyrazami szacunku

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego