CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ ! GRAMY DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH I DUŻYCH!

29 stycznia w Parku Rekreacyjnym w Polance Wielkiej zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Był to 31 finał WOŚP. Na scenie wystąpiły dzieci z przedszkola, uczniowie ze szkoły, Grupa Phoenix Światło i Dźwięk, kapela góralska Górolicki . Atrakcjami tego popołudnia były  animacje dla dzieci prowadzone przez Kids Garden Service, ognisko z pieczeniem kiełbasek , warsztaty plastyczne- malowanie szpachelką, żurek przygotowany przez Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich – Twórczych Kobiet, przejażdżki bryczką.

W przerwach między występami można było  w bufecie przygotowanym przez Radę Rodziców poczęstować się słodkościami, przekąskami oraz ciepłymi napojami. Ważnym punktem imprezy była kwesta wolontariuszy,  licytacja oraz loteria fantowa.

Dziękujemy wszystkim kto wspierał Orkiestrę i nasz sztab. Kochani – jesteście wielcy! Pomimo wietrznej i mroźnej aury to dzięki Wam w tym roku Polanka Wielka pobiła rekord  i  podczas całego dnia zebrała 32. 405,30 złotych, o wiele więcej niż w latach ubiegłych. Wyrażamy wdzięczność za Waszą pomoc i wparcie.

Sztab WOŚP w Polance Wielkiej.