WYSTAWA „JANUSZ KORCZAK OCZAMI NASZYCH ABSOLWENTÓW”

Końcem kwietnia cała społeczność szkolna wybrała na patrona naszej szkoły przyjaciela dzieci – Janusza Korczaka. Wśród głosujących bardzo liczną grupę stanowili nasi tegoroczni absolwenci. Niebawem uczniowie ci opuszczą jednak mury naszej szkoły, zanim jeszcze oficjalnie zostanie nadane jej imię. Wobec tego powstał pomysł, aby chętni uczniowie z klas ósmych wykonali podobiznę Janusza Korczaka dowolną techniką i zaprezentowali swoje prace na wystawie, która uświetniać będzie wnętrze naszej szkoły. Wśród rysunków znalazła się również praca wykonana na tablecie graficznym. Nasi uczniowie wykazali się niezwykłym talentem, starannością i wielkim zaangażowaniem. Do wszystkich ósmoklasistów, którzy wzięli udział w tej inicjatywie kierujemy serdeczne podziękowania.

Dominika Gąsiorek