WARSZTATY JĘZYKOWE EUROWEEK

Jest nam niezmiernie miło przedstawić fotorelację z pobytu w przepięknych okolicach Ziemi Kłodzkiej, gdzie szesnaścioro uczniów naszej szkoły spędziło kilka przedświątecznych dni. Dni wypełnionych praktycznymi zajęciami w języku angielskim, prowadzonymi przez wolontariuszy Fundacji Euroweek. Mieliśmy przyjemność spędzić ten czas wraz z uczniami z dolnośląskiego Zastruża, a całą naszą grupą opiekowali się Carlos z Meksyku, Klaudia z Peru oraz Aleccia z Włoch. Była to doskonała okazja do przećwiczenia swoich kompetencji językowych, tworzenia projektów, działań grupowych, a także zaprezentowania zdolności wokalnych, tanecznych czy aktorskich, czyli szeroko rozumianych umiejętności artystycznych.
Dzień pierwszy oraz ostatni minęły pod znakiem podróży – długiej i męczącej, ponieważ tym razem, nietypowo, pojechaliśmy koleją. Pozostałe dni nasi uczniowie spędzili bardzo intensywnie, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach warsztatowych i nie tylko…. Długopole Zdrój i jego okolice to tereny uzdrowiskowe  oraz idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Korzystaliśmy więc również ze słonecznej pogody zwiedzając Długople, tutejszy Dom i Park Zdrojowy, oraz zażywając świeżego powietrza na lokalnym szlaku turystycznym.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z naszego pobytu.     😊

Ewelina Płonka, Beata Jarzębowicz