KONKURSY – ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ!

Zachęcamy uczniów klas I – VIII do wzięcia udziału w konkursach w ramach Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznego Zachowaj Trzeźwy Umysł, który w tym roku szkolnym realizowany jest pod hasłem „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!”:

  • Konkurs plastyczno – literacki. Twoim zadaniem jest wykonanie pracy, która kojarzy ci się z hasłem przewodnim (wymienionym wyżej). Jak Ty rozumiesz to hasło? Możesz narysować swoich najbliższych, siebie, stworzyć plakat lub napisać tekst o tematyce profilaktycznej, wymyślić fajne hasło. Format płaskiej pracy plastycznej – maksymalnie A), przestrzennej – nie może przekraczać 100 cm, praca literacka – maksymalnie 5400 znaków, czyli 3 strony. Konkurs trwa do 30 czerwca 2024 roku. Prace  wraz ze zgodą rodzica na udział w konkursie należy dostarczyć do Pań: Beata Borowczyk, Katarzyna Filip do dnia 17 czerwca 2024 roku.
  • Konkurs edukacyjno – profilaktyczny „Gram o swoją przyszłość” grupowy/zespołowy. Wasze zadanie polega na wymyśleniu i wykonaniu gry (planszowej, karcianej lub innej), w której zasady będą odzwierciedlać przedstawione hasło konkursowe, czyli „Bliżej siebie i innych, z dala od używek!”  Zespół może liczyć do 10 osób. Na prace wraz ze zgodami rodziców czekamy do końca września 2024 roku.
  • Wykreślanka „Nie czas na nudę”.  Po ulotki konkursowe zapraszamy do nas. Hasło z wykreślanki wraz ze swoimi danymi i skanem zgody na uczestnictwo w konkursie prześlecie bezpośrednio na konkursowy adres email: wykreslanka@trzezwyumysl.pl do 17 czerwca 2024 roku.

ZGODY NA UDZIAŁ W KONKURSACH

Beata Borowczyk, Katarzyna Filip