KONKURS SZKOLNY NOBLISTA 2021 pod patronatem Wójta rozstrzygnięty!!!

Konkurs realizowany był od grudnia do maja. 16 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Wójta Gminy Polanka Wielka – P. Grzegorza Gałgana. Przypominamy, że uczestnicy z klas 7 i 8-mych rywalizowali ze sobą w oparciu o pakiet zadań problemowych, niestandardowych. Dodatkowym utrudnieniem były konkurencje o tematyce matematyczno-przyrodniczej, które należało w pierwszej kolejności przetłumaczyć poprawnie z języka angielskiego. Tylko wtedy możliwe było ich rozwiązanie. Konkurs obejmował 4 etapy testowe – 3 odbyły się w formie zdalnej a ostatni odbył się stacjonarnie jeszcze w maju. Uczniowie wykonali również pracę praktyczną o tematyce „Boskie proporcje” w formie lapbooków.
Rzetelna punktacja wszystkich konkurencji pozwoliła wyłonić zwycięzców:

I miejsce i tytuł: Szkolny Noblista 2021 – otrzymała Weronika Bies z kl.8b.
II miejsce i tytuł I laureata – Emilia Wysogląd z kl.8b
III miejsce i tytuł Laureata – Emilia Borowczyk z kl. 8a
Pozostali uczestnicy to: Dagmara Gryska, Julia Odrobina, Gabriela Szymonek, Magdalena Zygmunt, Krzysztof Chlebowski, Bartłomiej Horabik, Jan Knapik, Mateusz Jarosz, Hubert Płachta.

„Noblistkom” wręczono puchary i cenne nagrody. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
Mamy nadzieję, że ta tradycja konkursu będzie kontynuowana w następnych latach. Dziękujemy za wytrwałość i zaangażowanie naszych zdolnych uczniów. Składamy gratulacje!


 Opiekunowie konkursu – B. Nowak, A. Kolasa, A. Mitera