...
W dniu 28 maja z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Badmintona, który dostarczył wszystkim uczestnikom mnóstwo radości, sportowych emocji i zdrowej rywalizacji.
W turnieju wzięło udział 36 uczniów z klas 4-8. Mecze rozgrywane były systemem grupowym , a następnie finały. Na twarzach zawodników nie brakowało uśmiechu i przyjaznej atmosfery.
Na zakończenie turnieju dla zwycięzców wręczono drobne upominki.
Była ...
























