SZKOLNA OLIMPIADA PODWÓRKOWA

16 czerwca w naszej szkole odbyła się Szkolna Olimpiada Gier Podwórkowych.
Organizatorem była klasa 6c, która przygotowała i sędziowała na wszystkich stanowiskach. W duchu zdrowej rywalizacji i wspólnej zabawy uczniowie klas 4-6 poznawali gry podwórkowe z dawnych lat.
Konkurencjami były: gra w klasy, gumę, kapsle czy przeciąganie liny. Olimpiada była nie tylko okazją do sprawdzenia swoich sił ale też do integracji społeczności szkolnej. Na koniec wszyscy otrzymali nagrody sponsorowane przez samorząd szkolny. Największą nagrodą był jednak wspólnie spędzony czas.

                                                                                              Beata Jarzębowicz